(063) 578 20 76
Делай хорошо или вообще ничего не делай.
Замки и двери

Професійна установка, заміна замківПРОФЕСІЙНА УСТАНОВКА ЗАМКІВ В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ


Сафтюк Олег Васильович – приватний підприємець, майстер-інсталятор замків, вітаю Вас на своєму сайті, присвяченому протидії злому замків.

Вже більше п’ятнадцяти років займаюся врізкою замків. Майже щодня мене запрошують люди, постраждалі від квартирних злодіїв. Кожен раз бачу результат роботи хакерів: порвані двері, зламані замки, вирвані серцевини, перевернуті квартири і до сліз засмучені господарі.

Нажаль, в переважній більшості випадків, тільки після такого стресу люди всерйоз замислюються про свою безпеку, а вона починається з вхідних дверей і складається із сотні дрібниць.

За роки своєї роботи я особисто бачив практично всі способи і методи розтину дверей, замків і сейфів, починаючи від найпростішого злому серцевини і закінчуючи розкриттям сейфа з підбором коду.

Досить часто я брав з собою фотоапарат і фіксував наслідки злому, в результаті у Вас є можливість дещо побачити своїми очима. Аналізуючи дії «домушника», за кожним конкретним випадком, роблячи висновки шукав і знаходив можливості протидії злому.

Тут Ви зможете отримати відповіді, на питання, що цікавлять, пов’язані з безпекою будинку:


Установка, заміна замків. Ремонт металевих дверей.


 


Мої переваги


Гарантія

Договір

Про мне 

Установка замків Київ

Заміна дверних замків – це профільний напрям роботи, якої приділяю максимальну кількість сил і уваги. Кожному, хто збирається придбати новий замок на вхідні двері, слід уважно поставитися до процесу вибору, щоб підібрати надійний пристрій, який захистить будинок або квартиру від стороннього втручання. Багато покупців впевнені, що установка дверного замка – проста процедура, тому немає сенсу витрачати гроші на фахівця з установки. Таку думку помилково, оскільки майстри здатні впоратися із завданням набагато швидше, якісніше і ефективніше.
Подробнее…

Установка замка в двері: переваги професійної роботи

Досить часто можна почути від клієнтів фразу, що в квартирі у них практично немає цінного майна, тому і надійний дорогий замок їм без потреби. Однак, як показує практика, до 90% квартирних крадіжок відбуваються саме в простих квартирах і будинках, де живуть небагаті люди. Для злодіїв не має значення, багато людей живе чи ні – вони просто розкривають ненадійні замки. У кожному будинку зберігається хоч якесь майно, яке може становити певну цінність, будь то мобільний телефон, ноутбук або гроші, відкладені на оплату комунальних послуг. Професійна установка замку в двері допоможе власникам нерухомості уникнути попадання в сумну статистику, не ставши жертвами квартирної крадіжки. Важливо розуміти, що врізка замків в двері – підвищення рівня безпеки, а на ній економити не можна. Професійна врізка замків має безліч переваг:

 • Надійність. Установка замка в металеві двері фахівцем – це якісна процедура, після якої ніяких додаткових дій не потрібно. Замок ідеально «сяде» в двері, а майстер перевірить, наскільки добре він працює.
 • Швидкість. Самостійна установка замків в двері часто займає від одного до декількох днів, якщо у людини недостатньо досвіду. Я встановлю замок будь-якої складності за все за 1-3 години, що дозволить клієнтові істотно заощадити свій час.
 • Установка дверного замка: ціна. Багато покупців хвилює, скільки коштує установка замків – більшість клієнтів впевнені, що оплатити послуги їм просто не по кишені. Насправді, вартість буде цілком доступною для людей з будь-яким рівнем доходу. Врізка замка в двері – ціна залежить від складності установки і особливостей пристрою. Пропоную консультацію в телефонному режимі або в режимі онлайн. Під час бесіди розповім, в яких випадках необхідна установка нового замку, як правильно підібрати пристрій

Пропоную консультацію в телефонному режимі або в режимі онлайн. Під час бесіди розповім, в яких випадках необхідна установка нового замку, як правильно підібрати пристрій. Наприклад, врізка замку в дерев’яні двері відрізняється від установки на металеву, тому і тип замка буде відрізнятися. Всі технологічні питання рекомендується обговорювати заздалегідь – тоді установка врізного замка в двері пройде швидко і ефективно

Установка додаткового замка: особливості

Оскільки статистика кількості квартирних крадіжок зростає, багато людей замислюються про додатковий захист житла і вирішують встановити на двері додатковий замок. Він зазвичай ставиться вище, і може працювати як окремо від нього, так і разом з ним. Врізка додаткового замка в двері – більш копітка робота, тому рекомендується довірити її професіоналам. Невміла установка замків на залізні двері може привести до поломки і нового пристрою, і основного замку. У практиці відомі випадки, коли люди примудрялися поламати навіть двері в процесі установки додаткового захисту. Щоб цього не сталося, кращим рішенням буде замовити послуги з установки замків – прийнятна ціна виявиться набагато нижча за ту, яку, можливо, доведеться заплатити за нові вхідні двері.

Пропоную установку додаткових замків будь-якої конструкції. Кращим варіантом для установки стануть пристрої європейських виробників. Готовий встановити не тільки дверний замок, а й додаткові елементи захисту: сердечник, броненакладки і інші пристосування, про які докладніше розповім під час консультації по телефону або при особистій зустрічі. Сам процес установки пристрою займає 1-4 години.

Установка замків на залізні двері

Ще одним поширеним помилкою є думка, що залізні двері піддаються виламування набагато рідше, ніж дерев’яні. Злодіїв не зупинить металеві двері, якщо на ній ненадійний замок – а професійні злодії дивляться саме на нього. У практиці траплялися інциденти, коли зламати намагалися навіть броньовані залізні двері на території, що охороняється, де велося цілодобове відеоспостереження. В результаті, була пошкоджена серцевина замка, але свою справу злодії до кінця не довели.
Установка замків сталеві двері вимагає великих зусиль і професіоналізму, тому довірити роботу краще досвідченому майстрові. Час врізки замку в залізні двері зазвичай займає не більше трьох годин. Врізка замка в двері – вартість послуги буде по кишені жителям української столиці.

Установка дверного замка: ціна

Пропоную установку замків на двері будь-якого типу. Установка замків (ціна залежить від особливостей пристрою) займає всього кілька годин, але готовий замок прослужить власнику не менше 15 років. Правильний підбір замка значно знизить ризик квартирної крадіжки, а якщо пристрій буде підібрано фахівцем, то злодій може і зовсім побоятися зламувати його. Якщо вам потрібна врізка замків, ціна послуг буде цілком доступною, а якість виконання – вищим.

Установка (врізка) і заміна замків, ремонт дверей, сейфів – один з основних напрямків нашої діяльності.

Опинившись перед необхідністю установки або заміни замка, Вам, в першу чергу доведеться вирішити питання – “який замок ставити?”. Зробити вибір Ви можете самостійно, вивчивши інформацію що знаходиться у відкритому доступі – інтернеті, друкованих виданнях та ін., А можете скористатися нашим багаторічним досвідом. Це можна зробити декількома способами:

   1. Надіслати фото своїх замків (якщо етозамена замку) або дверей (якщо етоустановка замку в нове місце або нові двері) на електронну адресу 5782076@ukr.net і отримати безкоштовну консультацію майстра. (В листі необхідно повідомити Ваше ім’я та контактний телефон).
   2. Викликати майстра для огляду двері / замків. Вартість виклику майстра – 100 грн. (Дана сума входить у вартість роботи за умови оформлення замовлення на протязі семи робочих днів, після візиту майстра).
   3. Зателефонувати за вищевказаними номерами телефонів і отримати усну консультацію.

Для того, що б успішно вести діалог на одному технічно грамотному мовою Вам може знадобиться знання деяких термінів:

Тип замка. Дізнатися тип замка можна за зразком ключа возпользовавшісь наведеними нижче зображеннями:

№1.  Циліндровий “англійська ключ”

№2.  Циліндровий-двосторонній

№3.  Циліндровий – реверсивний

№4.  Хрестовий

№5.  Дисковий

№6.  Дисковий-фінський “Abloy”

№7.  Сувальдний (сейфовий)

№8.  Рейковий

Бексет (“Backset”) – це відстань від торцевої планки до центру отвору під ключ (див. Зображення).

Міжцентрову відстань ( “межцентр”, “міжосьова відстань”) – це відстань від центру квадрата під ручку до центру отвору під ключ (тільки для основних, нижніх замків з ручкою)

Слід враховувати що наведені вище характеристики визначають тільки сумісність замку з Вашими дверима і можливість їх установки.

Головним показниками для замків є все ж рівень захисту який вони забезпечують, адже двері – це в першу чергу безпеку.

Безпека Ваша і Вашого імущест. Детальніше про види злому і способах захисту Ви можесть прочитати в розділі Кримінал і Статті.

Заміна замків в двері.

Професійна заміна замку в броні-двері складається з декількох етапів. На початку, майстер повинен оглянути вхідні двері, важливо знати точно, які моделі замків використовувалися раніше, конструкція дверного полотна, тип обробки, виявити слабкі місця вхідних дверей.

Після огляду, в залежності від вимог замовника, і вище перерахованих факторів, проводитися підбір замків в вхідні двері.

Майстер повинен не тільки якісно замінити замок в двері, але, при цьому, не зіпсувати зовнішній вигляд полотна, а так само використовуючи свій досвід, знання максимально захистити замок про злому. Від цього буде залежати безпека квартири.

Другий етап роботи – вибір надійного замку.

Як правильно вибрати замок в броні-двері? Є не скільки правил:

 1. Один надійний замок краще двох ненадійних.
 2. Замок обладнаний додатковими засобами захисту, в середньому ціновому діапазоні, краще не захищеного дорого замку.
 3. Два різнотипних замку в одних дверей завжди краще, ніж два однотипних.
 4. Немає сенсу ставити надійний замок в стару двері.
 5. Більш докладно про те, як вибрати замок в бронедвері, читайте тут.

Після огляду двері, фахівець відповість на всі запитання про якість, захисних характеристиках, зручність в експлуатації, наявності сервісу обраного вами замку і.т.д.

Заміна замка в двері буде виконана в найкоротші терміни, у зручний для вас час.

Заміна дверних замків Київ

Існує ряд причин, за якими людині може знадобитися заміна замків вхідних дверей. Самими основними факторами для зміни є такі:

 1. Придбання нових дверей. Безпосередньо полотно завжди потрібно буде придбати окремо замку. Іноді виробники пропонують двері вже з замком, але це виняткові випадки.
 2. Втрата ключів. Це одна з найпопулярніших причин, оскільки багато власників воліють поміняти замок в залізних дверей з метою дотримання безпеки. Деякі вважають за краще робити дублікат, щоб не витрачатися на заміну конструкції, але в цьому випадку високий ризик, що загублені ключі хтось зможе знайти і використовувати в недобрих цілях. Якщо ж, за іронією долі, були втрачені всі ключі, то іншого варіанти, крім як поміняти замок вхідних дверей, просто не залишається.
 3. Поломка замку. Іноді неякісні деталі або неакуратне використання призводять до поломки механізму. Користуватися ним стає небезпечно, і у людини є два вибори: або полагодити конструкцію, або викликати майстра по заміні замків.
 4. Зміна ненадійного механізму. Якщо спочатку обраний замок не виправдав очікувань, заміна замка дверей в квартирі стане виходом з положення. щорічно виробники випускають більш досконалі механізми, що забезпечують високий рівень безпеки.
 5. Злом двері. Це неприємна, але часта ситуація. В цьому випадку може знадобитися не тільки заміна замків, а й зміна дверного полотна, якщо воно було пошкоджено  зловмисниками.
 6. Купівля нової квартири. Заміна квартирних замків необхідна, якщо житло було куплено, оскільки не можна гарантувати порядність колишніх власників житла.

Іноді заміна замків в залізних дверей необхідна і з інших причин – наприклад, від надлишку вологості, що скупчується в механізмі. Протягом довгого часу вона накопичується в замку і врешті-решт виводить його з ладу, оскільки утворюється іржа.

Це найбільш типова ситуація для жителів цокольних і перших поверхів.

Приватний майстер. заміна замка

Пропоную послуги майстра з виїздом на будинок . Консультація,  заміна замків будь-якої складності – від простих до самих специфічних. Вартість заміни замка доступна всім жителям Києва – пропоную прийнятні і вигідні ціни на роботу. Моя послуга поміняти замок стане в нагоді всім, хто постраждав від злому або просто вирішив підстрахуватися на всякий випадок. Заміна замків швидко проводиться досвідченим майстром, тому вже через 1-4 години в двері буде стояти новий надійний механізм.

«Помилкові уявлення про безпеку».

 Часто доводиться чути від замовника наступну фразу: «Ми люди не багаті, до нас злодії не прийдуть. Тому надійні замки нам не потрібні ». Хотілося б застерегти, що подібна «філософія» є хибною і небезпечною для Вас. Згідно зі статистикою, дев’яносто відсотків випадків квартирних крадіжок відбувається в будинках, де в дверях встановлені дешеві, широко поширені замки. Тому, що відімкнути ці механізми, не становить труднощів і взагалі – то не важливо, що у вас вдома є. Злодій бере там, де погано закрито. Адже майже в кожній оселі хоч, щось, але зберігається. А, моральну шкоду від виду перевернутої догори дном квартири значно перевищує матеріальний.

У міліції розповіли, як діють злодії. Спочатку в під’їзд приходить «розвідник» і вибирає квартири з простими замками. Встановлює «мітки» (малопомітний предмет, наприклад головка сірника між дверима і коробкою). Якщо господарів немає вдома кілька днів, вона залишається на колишньому місці. Що говорить про те, що в будинок ніхто не приходив. Вибрані квартири обдзвонюють, наприклад, за допомогою домофона. Потім приходить зломщик і відмикає вибрані двері, тільки після цього з’являються ті, хто безпосередньо проникає в квартиру і виробляє крадіжку. Подібне «Поділ праці» дозволяє криміналу за один день, проникнути відразу в кілька квартир в одному під’їзді.

Наступне невірне уявлення про замки полягає в тому, що мовляв «Все замки розкриваються, навіщо витрачати гроші на захист?». Так це правда, в кінці кінців, будь-який замок можна відімкнути. Але одна справа, якщо на це піде 30-60 секунд і зовсім інший випадок, коли на розтин замку сягає 40 хвилин і більше. Також колосальне значення має шум, при якому можна зламати замок. Справа в тому, що зломщики не хочуть привертати до себе увагу. Тому не використовують електроінструмент, кувалду і зубило.

Смію запевнити читача, що є замкові механізми, які зломщики взагалі не беруться розкривати. І вони доступні людині із середнім рівнем доходів. Встановлюючи надійний замок в двері, ви повинні знати, що вкладаєте кошти в свою безпеку на найближчі п’ятнадцять – двадцять років. А установка врізного замка, ціна на послугу порадує кожного клієнта.


Відео моєї роботиЯк ми працюємоВІД ВОРА НЕМАЄ ЗАПОРУ?


Перший висновок, який я зробив: «Так, дійсно не розкриваються дверей, замків немає», а й приказка «Від злодія немає запору» вже давно застаріла. Тепер вона звучить по-іншому «Дивлячись від якого злодія …». Тобто, якщо в квартирі не зберігаються Алмазні підвіски, золотий фонд України або Рубенс в оригіналі, то думаю, що зможу бути Вам корисним.

Використовуючи свої знання, майстерність, готовий допомогти значно поліпшити безпеку Вашої оселі. Упевнений, що більшість квартирних злодіїв проходять повз дверей моїх клієнтів.


Наша компанія обслуговує


Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук'янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом'янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.
Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим'я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.
Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.

Графік работи:

 • ПН-ПТ c 08:30-21:00
 • СБ-НД с 08:30-20:00
 • ВИХІДНИЙ: НЕДІЛЯ

Замовити дзвінок

*Обов'язкове поле

All copyrights reserved © 2018

установка замка в дверь киев | услуги по замене замков | ремонт дверных замков