(063) 578 20 76
Делай хорошо или вообще ничего не делай.
Замки и двери

Капітальне сховище

«Зберігайте гроші в ощадній касі!» – хрестоматійний рада, даний досвідченим зломщиком Милославським в старій комедії «Іван Васильович змінює професію», сьогодні вже не актуальне. Тепер у щасливих володарів великої кількості грошових знаків та інших не менш цінних речей є альтернатива – сейф. Якби товариш Шпак йшов у ногу з технічним прогресом і встановив би таке пристосування в своїй квартирі, він не втратив би «усього, нажитого непосильною працею», і з легкістю зберіг би «три золотих портсигари вітчизняних».

Минуле під замком

Навіть в епоху Івана Грозного князю Милославскому довелося повозитися, щоб зламати сейф того часу – скринька або скринька. Як правило, робили їх з дерева, оточений навколо залізом, але замки в той час вже були складними і різноманітними. Історія замків нараховує, напевно, стільки ж століть, скільки і історія людства. Наприклад, прообраз сучасного ключа археологи виявили в гробниці Рамсеса II. Металеві замки були широко поширені в Древньому Китаї, а римляни придумали так звану систему нерухомих виступів, завдяки якій відкрити замок чужим ключем було неможливо – саме так працює і більшість сучасних замикаючих пристроїв. Завжди широко популярні були навісні замки, які називали дорожніми, так як їх найчастіше використовували купці, намагаючись вберегти свій товар від розбійників і злодіїв.

У Середні століття замок став не просто засобом захисту, але і предметом мистецтва, при цьому сам механізм всі продовжував ускладнюватися. Замкових справ майстри придумували мудровані виступи і борідки для ключів, але вже тоді стало зрозуміло: якщо злодій не знайшов замок, він не зможе його зламати. З XIV століття увійшли в ужиток потаємні замкові свердловини, ретельно заховані схованки, складні системи виступів і виїмок, а також помилкові замки. Люди, особливо стурбовані збереженням своєї власності, встановлювали різні пастки, які необхідно було відключати перед тим, як відкрити замок. Тонка голка з отрутою впивався в руку необережного зломщика, спрацьовував капкан або що-небудь ще більш небезпечне для життя. Головне для власника таких сейфів з пастками – не забути про специфіку обраної ним системи захисту і не випадково включити механізм.

Перші кодові замки з’явилися в Європі в XVII столітті: для того щоб відкрити такий замок, необхідно було набрати певну комбінацію букв і цифр на обертових дисках. Великі залізні ящики, вогнетривкі каси з такими пристроями вже були дуже схожі на сучасні сейфи. Перші такі замки стала випускати фірма Bramah, що прославилася якістю своїх механізмів ще кілька століть тому. Компанія продовжує виробляти їх значно модифікованих «нащадків» і по сей день.

Save as…
Сучасний сейф – не просто залізна коробка з замком, а складна система захисту вашої власності від несанкціонованого доступу. Типи сейфів різноманітні. Вони бувають зламостійкі (такими є практично всі наявні сьогодні у продажу моделі), вогнестійкі, збройові, вбудовувані – або поєднують кілька цих характеристик.

Наявність збройового сейфа – скоріше необхідність, ніж результат вільного вибору. Якщо у вас є вогнепальна зброя, ви зобов’язані тримати його в сейфі – такий суворий закон. Однак слід враховувати кілька чинників: розмір зброї, його кількість і, звичайно, ступінь вашого бажання зберегти його. Зазвичай збройові сейфи оснащені відділами для патронів і осередками для рушниць і пістолетів, а тому вони являють собою не тільки безпечна, але і вкрай зручне місце для утримання вашого арсеналу.

Найнадійніший варіант – сейф-тайник. Перевага схованок зрозуміли ще в давнину. Можна просто сховати свої скарби під підлогу, і є ймовірність, що злодій їх не знайде. Наприклад, прекрасним засобом для купюр може стати один з томів зібрання творів в. І. Леніна, але тільки в тому випадку, якщо у вас велика бібліотека. Головне не забути, в якій саме з 46 томів ви поклали гроші. Якщо акуратно вбудувати потужний сейф у стіну да до того ж закрити його меблями або картиною, ваші шанси не втратити майно значно зростуть, оскільки діє принцип: не знайшов – не зламав. До того ж сейф-схованку важче розкрити, і він деякою мірою захищений від пожежі.

Два найважливіших параметри сейфа, які в першу чергу визначають його вартість і надійність, – вогнестійкість і захист від злому. Вогнестійкий сейф допоможе вберегти речі від пожежі, навіть в самому шаленому вогні він захищає вміст від високої температури. В залежності від моделі вимагається від години до двох, щоб внутрішня частина сейфа прогрівся до температури горіння. При створенні таких сейфів простір між подвійними металевими стінками заливають спеціальним вогнетривким бетоном. Існує шість основних класів, які визначають вогнетривкість сейфів: 60Б, 120Б, 60Д, 120Д, * 60ДІС, 120ДІС. Цифра означає максимальний час, який сейф зможе витримати при пожежі, а літера – рівень температури, яка підтримується всередині сейфа, якщо навколо бушує полум’я. Б – 170, Д – 70, а ДІС – 50 градусів. Сейфи класу ДИС зазвичай використовуються для електронних носіїв інформації, для яких небезпечно навіть невелике підвищення температури. Так що якщо ви придбали хороший вогнестійкий сейф, вам не доведеться кидатися в палаючий будинок, щоб врятувати листи коханої жінки або пакет акцій.

Однак зламати такий сейф зовсім нескладно. Вогнетривкий бетон – речовина дуже крихке і легко піддається будь-якого механічного впливу. Зупинити досвідченого злодія може тільки зламостійкий сейф. Простір між подвійними стінками таких сейфів залито спеціальним бетоном. Товщина стінок – 3 мм, а товщина дверцят – від 10 мм: тут не можна використовувати бетон, і саме тут зосереджуються основні зусилля зломщиків, тому дверцята повинна бути міцніше, ніж стінки. У зламостійких сейфів п’ять класів захисту, які визначаються якістю і кількістю бетону, рівнем замків, а також додатковими захисними механізмами, наприклад сигналізацією. Найважливіший фактор – заливка між стінками: чим більше бетону, тим сейф надійніше. Для додаткового захисту зараз все частіше зміцнюють бетон металопрокатом або додають мармурову або гранітну крихту. Рівень захисту також багато в чому залежить від замків, які, в свою чергу, поділяються на чотири класи: А, B, C і D. Щоб зламати замок класу A, доведеться перепробувати близько 25 тисяч різних відмичок або 80 тисяч варіантів коду, для В-класу – вже близько 100 тисяч варіантів, і так далі. Як правило, сейфи з високим рівнем захисту обладнані кількома замками. Наприклад, у сейфа четвертого класу повинно бути як мінімум два замки не нижче В-класу.

Арифметика безпеки
Вибрати сейф непросто. Існує величезна кількість різних моделей, і ціни на них варіюються від $100 до $100 000. Потрібно спочатку вирішити, що ви будете зберігати в ньому, який рівень захисту вам потрібен і від чого ви збираєтеся оберігати вміст. Нерозумно купувати сейф за $10 000, щоб ховати там бабусині намиста. Чим дорожче цінності, тим більше зусиль готовий докласти зломщик, щоб до них дістатися, – відповідно, тим більше грошей має сенс витратити, щоб йому перешкодити. Найкращий варіант – комбінований огневзломостойкий сейф. З його допомогою ваші речі будуть зберігатися там, «де вогонь не нищить, і де злодії не підкопують і не крадуть». Значно збільшує надійність, а отже, і вартість сейфа кількість замків і рівень їх складності.

Надійний сейф – річ дуже важка. Вага залежить від рівня захисту і місткості. Наприклад, сейф четвертого класу буде важити не менше 400-500 кг, а іноді навіть близько тонни. Якщо ви вирішили вибрати такий сейф, треба обов’язково проконсультуватися з фахівцем. Найбільш поширені моделі домашніх сейфів важать значно менше – від 40 кг. Для того щоб зломщик не вкрав ваш сейф разом з вмістом, при установці його обов’язково кріплять анкерними болтами до підлоги: кожна модель, яка важить менше тонни, обладнана особливими скобами.

Ціна сейфа, як і його вага, залежить від місткості і класу захисту. Наприклад, простий сейф I або II класу можна купити і за $300, а ось за захист п’ятого класу доведеться заплатити вже не менше тисячі. Найдорожче якісні вогнезломостійкі сейфи: не сподівайтеся придбати таку модель дешевше $4000-5000.

Якщо у вас скарбів не дуже багато, то можна подумати про таємний, або встраиваемом, сейфі. Він займає мало місця, не впадає в очі і володіє ще однією чудовою якістю – коштує не дорожче $1000, але, на жаль, не має такого високого рівня захисту, як його великі побратими. Установка сейфа-схованки проводиться професіоналами: це непроста процедура. Зазвичай глибина схованки не дуже велика – у середньому 120 мм, тому його можна вмонтувати в будь-яку стіну звичайної квартири. В залежності від складності вам доведеться заплатити за це від 2500 до 4000 рублів. Більш надійні і місткі сейфи-схованки можуть досягати глибини 4 метри, тому при виборі такого сейфа важливо враховувати товщину стін вашої квартири і попередньо проконсультуватися з фахівцями. На ваше прохання майстер може допомогти замаскувати сейф: заклеїти шпалерами, облицьовувати деревом або закрити спеціальною панеллю, а також завісити картиною або іншим предметом інтер’єру.

Є ще один варіант, який дозволить не псувати обстановку похмурою металевою коробкою, – замовити дизайнерський сейф. Ціна і якість таких предметів обмежені лише вашою фантазією. Можна замовити сейф, оббитий червоним деревом з інкрустацією або мозаїкою, сейф, зроблений у формі старовинного скрині, сейф, який нагадує за формою жіночу фігуру.

Найкращі і найвідоміші сейфи виробляють компанії Fire King, Sentry, Fichet, Aiko, Kaso і російська фірма з дивною назвою Bioinjector.

Інколи є сенс розлучитися з певною сумою заощаджень, щоб не втратити інше. Звичайно, хороший, надійний сейф – річ недешева. Але впевненість у тому, що ваші улюблені золоті запонки і діамантове кольє дружини надійно сховані за десятисантиметровим шаром заліза і захищені багаторівневим замком, багато чого коштує. Можна спокійно вирушати в тур по грецьких островах і не псувати собі сон і післяобідню сигару думками про кримінальній хроніці і про скарби, залишені в далекій Москві.

Явні таємниці
Деякі сейфи увійшли в історію разом з їх відомими власниками

Король Франції Людовик XVI вмів робити непогані замки і присвячував цій справі чимало часу. Одним з найулюбленіших творів короля був потайний шафка, який він вмонтував у стіну і використовував для зберігання своїх особистих паперів. Це єдиний сейф, виготовлений королівською особою.

Сталін, відомий своєю майже параноїдальною підозрілістю, нікого навіть близько не підпускав до свого особистого сейфа. Багато мріяли дізнатися, що ж знаходиться усередині, особливо Берія. І ось 5 березня 1953 року доступ до сейфа був відкритий. Не втрачаючи ні секунди, Берія вибіг з кімнати помираючого вождя і помчав у його кремлівський кабінет. Але сейфа там вже не було. Досі невідомо, хто ж випередив всесильного міністра і де сейф знаходиться зараз. Багато хто навіть сумніваються, чи був він насправді…

Володарем самого величезного сейфа по праву вважається Скрудж МакДак з діснеївського мультфільму «Качині історії». Його сейф досягав висоти середнього хмарочоса і був заповнений золотими монетами, в яких любив купатися щасливий власник. Злам цього неймовірного творіння людської фантазії є центральним епізодом багатьох серій.

Кодовий замок під назвою «Еврика» коли-то замикав один з сейфів казначейства США. Його створили в 1862 році Доддз, Мэкнил і Урбан зі штату Огайо. Кількість букв і цифр на замку робить можливим перебір 1 073 741 824 комбінацій. Щоб їх спробувати, треба було б 2 042 року, 324 дня та 1 годину.

Ціна і якість
Чим більше грошей витрачено на купівлю сейфа, тим менше ризик втратити інші.

http://www.cigarclan.ru/articles/2004/4/20/

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Наша компанія обслуговує


Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук'янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом'янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.
Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим'я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.
Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.

Графік работи:

  • ПН-ПТ c 08:30-21:00
  • СБ-НД с 08:30-20:00
  • ВИХІДНИЙ: НЕДІЛЯ

Замовити дзвінок

*Обов'язкове поле

All copyrights reserved © 2018

установка замков Киев | замена замка Киев | ремонт замка Киев