(063) 578 20 76
Делай хорошо или вообще ничего не делай.
Замки и двери

Встановлення замків КиївВстановлення дверного замка в Києві


Дверний замок виконує найважливіше завдання щодо захисту приміщення від несанкціонованого проникнення і запобігання крадіжки. Використання сертифікованих виробів дозволяє істотно збільшити безпеку будь-яких типів приміщення, уникнути попадання злодіїв в будинок.

Встановлення замків Київ — це дуже затребувана послуга в побутовому сервісі. Монтаж замка вхідних дверей – це відповідальна і важлива робота, що вимагає від виконавця наявності відповідних знань і підготовки. Тому необхідно довіряти роботу тільки кваліфікованим майстрам.

Встановлення замків на двері істотно відрізняється від заміни тим, що немає необхідності прив’язуватися до місця, де раніше був встановлений механізм, а також пошкоджень як з внутрішньої, так і зовнішньої сторони. У такій ситуації можлива врізка замків Київ будь-яких типів на вибір замовника. Єдина вимога – товщина замку не повинна бути більше, ніж дверей. Що побачили в реальному житті або Інтернеті, такий варіант може реалізувати.

У багатьох ситуаціях встановлення замка вхідних дверей на нове місце здійснюється значно простіше, надійніше, а іноді – ще й естетичніше, ніж заміна замків


Встановлювати замкові механізми повинні тільки професіонали


Зносостійкість визначається навантаженнями, яким піддаються замки в процесі експлуатації, а також окремі елементи. Якщо помітили, що засув трохи заїдає, з’явився скрип, а ключ повертається із зусиллям, це є сигналом, що в механізмі з’явився збій. Іноді поломки можна виправити, якщо просто замінити деякі зламані комплектуючі.

Незалежно від ситуації ремонт замків повинен виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями. Якщо це робити самому, та ще й без необхідних знань і інструментів, це може привести до серйозних наслідків у вигляді складних поломок. Майстер зможе вчасно визначити, що стало причиною несправності, і усунути її.

Бувають ситуації, коли механізм неможливо відремонтувати, що трапляється при зносі комплектуючих або навмисному порушенні цілісності. У таких ситуаціях потрібно демонтаж пристрою, а потім встановлення замку на вхідні двері .


Ми можемо оперативно впоратися з проблемою будь-якої складності


Монтажні роботи – процедура трудомістка, вона вимагає від виконавця наявності професійної підготовки на високому рівні. Наявність практики дозволяє виконувати встановлення дверних замків в Києві будь-яких типів в полотно з дерева, металу та інших матеріалів. Гарантую індивідуальний підхід до кожного випадку.

Процес здійснюється відповідно до нормативно-технічної документації. Щоб залишатися в курсі всіх сучасних модних тенденцій, регулярно підвищую рівень, стежу за напрацюваннями інших фахівців, обмінююся досвідом.

За роки своєї діяльності досконально вивчив і працюю з наступними типами замків:

 • класичний приклад замків для вхідних дверей – сувальдний, він характеризується відмінними експлуатаційними властивостями, має міцну серцевину;
 • накладної успішно застосовується для дверей з дерева;
 • виразний є підходящим варіантом для металевого полотна: він прихованої установки, відповідає стандартам безпеки, тому може створити серйозні проблеми для зломщиків;
 • циліндровий затребуваний серед багатьох споживачів, оскільки володіє хорошими захисними властивостями, до деяких практично неможливо підібрати відмичку.

При здійсненні діагностики дверного полотна можна підібрати оптимальний варіант замкового механізму, який буде відповідати безпеки і побажанням замовника.


Послуги з встановлення замків будь-яких видів і цінових категорій


Клієнт зможе дізнатися, скільки коштує встановлення замків, тільки після попереднього огляду дверей. Майстер визначить фронт і обсяг робіт, ціну та тип механізму. Все залежить від технічних характеристик і матеріалу полотна, виробника пристрою. Можу працювати з виробами будь-яких виробників і типів, за роки практичної діяльності встановлено або замінено десятки і сотні виробів.

Спільно із замовником підбираємо оптимальний механізм, враховуються всі побажання, надаються консультації, який вид найкраще підійде.

Найбільш затребуваною серед споживачів вважається продукція європейських виробників. Але такі вироби оцінюються досить дорого. Можна підібрати і більш доступний за вартістю варіант. Добре зарекомендували себе компанії з Росії, Туреччини, деякі китайські компанії також постачають непогану продукцію. Якість таких виробників нерідко не гірше, ніж у європейців, але ціна більш прийнятна.

Як показує практика, спеціалізований ринок переповнений продукцією з Китаю. На думку досвідчених фахівців, серед цього достатку також можна підібрати непоганий варіант для людей з різними матеріальними можливостями.


Термінова заміна дверних замків: відмінне співвідношення ціни і якості


Приймаю заявки як на попередні роботи, так і на строкову установку замків . Також можливий ремонт дверей після злому

Здійснюю попередню комплексну діагностику полотна, надаю консультації для клієнтів про те, як правильно вибрати механізм, а також допомагаю вибрати оптимальні шляхи вирішення проблеми. Процес монтажних робіт здійснюється оперативно. Клієнт має можливість вносити корективи відповідно побажань, які максимально враховуються в процесі виконання замовлення.

Професійно здійснюється установка дверних замків Київ в двері будь-яких виробників, в тому числі китайські, виготовлені з металу, пластику та інші. Будь-який тип матеріалу характеризується індивідуальними особливостями, тому не можна підходити шаблонно до процесу.

Наявність багатого практичного досвіду в даній сфері дозволяє виконати встановлення замків для вхідних дверей, а також міжкімнатних. Професійно обслуговую гаражні, для комерційних та складських приміщень, офісів. Можлива точкова заміна личинки або серцевини пристрою.

Якщо бажаєте отримати попередню консультацію з будь-якого питання стосовно врізки замків будь-якої складності , їх заміни, а також обслуговування дверного полотна – зв’яжіться зі мною зручним для вас способом за вказаними контактними даними. Завжди радий відповісти по телефону і допомогти вирішити проблему.


В яких ситуаціях може знадобитися монтаж замкового механізму?


У більшості ситуацій установка замків в залізні двері або з інших матеріалів потрібно в процесі переїзду. Необхідно вирішити питання із заміною в ситуації, якщо механізм зламався через неакуратне поводження. Необхідно використовувати новий виріб, якщо здійснювалося аварійне відкриття, загублені ключі.

В процесі вибору підходящого вироби необхідно звертати увагу на вартість, хто є виробником, а також надійність. Рекомендую вибирати з сувальдним механізмом, що дозволить істотно підвищити рівень безпеки.

Якщо мова йде про міжкімнатні двері, тут питання безпеки не стоїть настільки гостро. Цілком підійде простий, але оригінальний варіант. Вартість послуг з монтажу буде цілком доступною. Це залежить від того, що механізм нескладний, а також типом полотна, з яким набагато простіше працювати, ніж із вхідними. Як правило, такі пристрої потрібні для особистого комфорту людей, які проживають або працюють всередині. Якщо буде потрібно заміна, гарантую оперативність виконання і відмінну якість. Надаю гарантію на роботу з дверима з різних матеріалів, обслуговую міжкімнатні, пластикові, вхідні, металеві, зі скла або дерева, а також бронедвері і інші.

Незалежно від того, який тип механізму ви вибрали, а також від матеріалу дверного полотна, процес здійснюється оперативно, а результат і вартість приємно здивують замовника. Чи під силу виконати роботу самого складного рівня, а також екстреної установки.


Особливості та ціна встановлення замку в металеві двері і з інших матеріалів


Для майстра важливо розуміти, перш ніж починати роботу, яка причина заміни або установки нового механізму. У деяких ситуаціях може знадобитися діагностика полотна і замка, якщо він монтувався раніше. Потім процес визначається в залежності від характеристик і особливостей механізму і дверного полотна.

Якщо клієнт замовив послуги з встановлення замку в двері з металу, важливо розуміти, яка товщина полотна, щільність прилягання до рами. Це безпосередньо впливає на вибір механізму необхідної товщини. Якщо вона не перевищує двох міліметрів, можна використовувати виразний механізм. Тому, перш ніж купувати, бажано отримати консультацію досвідченого фахівця.

Вибір замка для дерев’яних дверей істотно відрізняється від попереднього варіанту. Вироби з дерева будуть служити менше, нерідко вони піддаються механічним впливам з метою вибити. А пошкоджена конструкція вже не гарантуватиме безпеку. При установці замку в старі двері саморізи провалюються в деревину, тому монтаж не може гарантувати надійності. В процесі установки необхідно звертати увагу на такі особливості:

 • якого типу конструкція, якщо мова йде про вхідних, краще будуть врізні, оскільки вони підлягають зміцненню із застосуванням броненакладки, а потім стягуються;
 • рама (потрібно, щоб при відкриванні та закриванні полотно не терлося, якщо це не так, конструкція може швидко зношуватися).

Рама є найбільш вразливим місцем, тому цим користуються злодії. Якщо є можливість, краще зробити її металевою.

Пластикові не завжди можуть забезпечити міцність і надійність. Це досить складна конструкція за формою, тому непросто знайти хороший замковий механізм для неї і досвідченого майстра, здатного встановити її.

При виборі важливе значення має ширина і товщина профілю, якого виду замок використовується. Це може бути варіант рейкового типу, тоді не рекомендується використовувати додатковий пристрій. Впливає і ширина полотна: для деяких моделей практично неможливо використовувати виразний замок, щоб не пошкодити цілісність конструкції. Такі двері можна порівняти з роботою ювеліра, тому, якщо у вас встановлені саме такі, необхідно відповідально поставитися до вибору майстра.


Вартість послуг по встановленню дверних замків


Ціна встановлення замку визначається його типом, а також матеріалом двері. Якщо доводиться працювати з броньованими конструкціями, вартість буде тим вище, чим секретнішу замок, оскільки такі моделі мають додатковий захист. Важливо й саме полотно, тому, щоб сформувати вартість, необхідно попередньо оглянути.


Чому потрібно звертатися саме до мене?


Незалежно від того, який замок вибрав клієнт, гарантую доступну вартість за встановлення або заміну, якщо порівнювати з пропозиціями інших фахівців. Окрім вигідної ціни, замовник зможе оцінити і такі переваги:

 • надаю безкоштовні консультації;
 • виїжджаю на об’єкт, щоб провести діагностику і виконати подальший процес по встановленню або заміні;
 • допоможу вибрати механізм або дверну конструкцію;
 • гарантую взаємовигідне співробітництво, працюю як у вихідні, так і свята, а також після аварійного розтину виконую екстрену заміну та інші послуги, пов’язані з обслуговуванням замкових механізмів.

Важливо розуміти, що хороший дверний замок не є розкішшю або засобом досягнення психологічного комфорту. Він призначений для безпеки, покликаний забезпечити цілісність майна, а в деяких ситуаціях – здоров’я і навіть життя людини. Він дозволить захистити від розкрадання цінні речі, запобігти несанкціоноване проникнення.

Гарантую відмінний результат по установці і заміні замків будь-яких типів. Телефонуйте в зручний час, і ми знайде вирішення питання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Всего отзывов: 0

Наша компанія обслуговує


Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук'янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом'янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.
Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим'я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.
Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.

Графік работи:

 • ПН-ПТ c 08:30-21:00
 • СБ-НД с 08:30-20:00
 • ВИХІДНИЙ: НЕДІЛЯ

Замовити дзвінок

*Обов'язкове поле

All copyrights reserved © 2018

установка замка в металлическую дверь цена | замена дверного замка | срочный ремонт дверных замков