(063) 578 20 76
Делай хорошо или вообще ничего не делай.
Замки и двери

Як вибрати замок, що таке надійний замок?

Де тонко, там і рветься. Вкладаючи кошти в свій захист, запам’ятайте це правило. Ваша безпека починається з вхідних дверей і замків. Це основа основ. Перш, ніж вибрати запірний механізм, давайте дізнаємося, що таке надійний замок?

Перш за все це захист від руйнівного впливу: свердління, видавлювання, розрізання, вибивання, використання важеля інструменту. Характеризується наявністю в конструкції пристроїв, що ускладнюють руйнування замку. Це захисні пластини, броні накладки, ослаблені зуби, твердосплавні елементи, товщина засува, міцність корпусу, якість сталі та ін. На жаль, більшість провідних виробників не комплектують свої моделі захисною фурнітурою, її потрібно купувати окремо.

Захищеність замку від розтину відмичками.

Характеризується точністю виготовлення, якістю збірки, кількістю і розташуванням секретів замку, оригінальною конструкцією, наявністю пристроїв, що ускладнюють роботу з відмичкою, або блокуючих замок.

Продавці замків часто хизуються терміном секретність. Мовляв, чим більше секретність, тим надійніше замок.

Це не зовсім так, секретність-це не точне визначення. Секретністю замку вважають, якесь число заявлених виробником варіантів коду замку. Це визначення помилково, тому, що секретність замку, кожен виробник підраховує різними способами і в підсумку з різними результатами. Тому порівнювати секретність моделей різних виробників і типів замків за одним критерієм некоректно.

Надалі під терміном «Таємність» будемо мати на увазі комплекс параметрів. До них відноситься: стійкість до розтину відмичками, можливість збігу ключів, захищеність ключів від несанкціонованого дублювання.

Циліндри до замків діляться на чотири класи.

 • У виробів з низькою вартістю, низька якість збірки. Відсутня захист від відмичок, тому що це найпростіша конструкція. Вартість таких на ринку 5-15 євро. До них можна віднести моделі: «Файн»; «Імперіал»; «Фуар»; і ін. Подібні секрети встановлені в 80% замків в квартирах і будинків м.Києва.
 • Середній ціновий вартості. Це налагоджене якість збірки, є оригінальність конструкції, присутній деталі, що утрудняють роботу з відмичками. Вартість таких циліндрів від 15 до 40 євро. ( «Kale OBS»; «Hardlock»; «Apex» «BULL”).
 • Високої цінової категорії – якість на надійному рівні. Розтин відмичками вимагає високої кваліфікації і дорогого інструменту, виготовлення дублікатів ключів тільки по карті з кодом, що ускладнює несанкціоноване дублювання ключа. Вартість від 40 до 100 євро. ( «Mul-t-lock»: «classic», «interactive plus», «MT5plus», «Gege» «Pextra»; «KABA» «expert»; «Ciza» «Astral») .
 • Клас безпеки. Це циліндри, по Катор відсутня статистика розкриття відмичками: «Abloy protec2»; «Dom Diamant»; «Vachette Radial nt». Вартість від 100 до 500 євро. Якість, відмовостійкість, стійкість до відмички, захист ключа – все на найвищому рівні. Це світові бренди.

Увага! Вище перераховані механізми, абсолютно марні без надійної захисної фурнітури.

Відмовостійкість. На відмовостійкість замку впливає комплекс факторів: Зносостійкість деталей, якість виготовлення і збірки замку, плавність роботи механізму, наявність мастила в тертьових з’єднаннях, продуманість конструкції в цілому.

Дана якість замку впливає на термін його служби і Вашу безпеку, так як гарантує надійну експлуатацію механізму при будь-яких умовах.

Взаємозамінність моделі замку і наявність сервісного центру. Це важливий фактор, що впливає на вартість і оперативність сервісного обслуговування. Наприклад, якщо ви купили замок маловідомої фірми з виробництвом в Південній Америці, то у Вас можуть виникнути труднощі з його перекодуванням і ремонтом. Відсутність сервісного центру даного виробника, може привести до того, що буде важко виготовити дублікати ключів, провести заміну замка, створити майстер – систему і.т.д.

Зручність в експлуатації. Зручність використання безпосередньо впливає на якість життя, оскільки замком користуються всі члени сім’ї по кілька разів на день. Мало кому подобаються великі ключі, які відтягують і рвуть кишені. З іншого боку, людям похилого віку важко потрапити маленьким ключем у вузьку шпарину. З цієї причини, доводиться довго стояти біля дверей, нервувати, намагаючись відкрити власний замок. У сім’ях, де ростуть маленькі діти, не рекомендую використовувати автоматично захлопували замки. Або механізми, які встановлені низько і обладнані внутрішнім тумблером. Були випадки, коли діти самі закривалися в квартирі, а батьки без ключів залишалися за дверима.

Отже, надійний замок це: сучасний механізм, захищений від руйнування і розкриття відмичками. З високим ступенем відмовостійкості, універсальними габаритами, посадочними місцями, зручний в експлуатації.

Як же покупцеві дізнатися про надійність замку?

Надійний замок не може бути дешевим. Іноді сучасний замок в комплексі із захисною фурнітурою і серцевиною може коштувати дорожче, ніж самі двері.

Виробник. Краще вибирати моделі провідних світових брендів: · “Abloy”, “Mul-t-lock”, “Mottura”, “Ciza”. Їх асортимент широко представлений на нашому ринку. При цьому, вибір замка відомої фірми ще не означає вдалу покупку, оскільки у кожної фірми є свої вдалі і не дуже моделі. Крім того, модель замку може бути застарілою, тому краще проконсультуватися з фахівцем.

Вибираючи замки, Вам необхідно знати:

 1. Два замки, краще ніж один.
 2. Один надійний замок, краще двох ненадійних.
 3. Один обладнаний додатковими засобами захисту замок, краще двох незахищених.
 4. Один захищений замок в середньому ціновому діапазоні, надійніше двох дорогих, але не захищених замків.
 5. Два різнотипних замку в одних дверей, краще, ніж два однотипних.
 6. Один дорогий замок, обладнаний усіма засобами захисту, краще за всіх вище перерахованих.
 7. Ступінь взломостойкости замку повинна бути пропорційна міцності двері.

Іншими словами, в нетривких дверях, дорогий замок не потрібен і навпаки, в надійній дверної конструкції, погані замки можуть бути легко розкриті. Отже, всі ваші витрати на безпеку виявляться марними.

З моєї точки зору, двері не повинні привертати увагу дорогим оздобленням або дорогоцінної фурнітурою. Краще економити на красі і виграти в надійності. Більш того, як показує практика, товсті панелі МДФ не тільки роблять двері дорожче, але і полегшують знищення захисної фурнітури і як наслідок – злом замка.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4.00 из 5)
Loading...

Наша компанія обслуговує


Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук'янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом'янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.
Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим'я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.
Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.

Графік работи:

 • ПН-ПТ c 08:30-21:00
 • СБ-НД с 08:30-20:00
 • ВИХІДНИЙ: НЕДІЛЯ

Замовити дзвінок

*Обов'язкове поле

All copyrights reserved © 2018

мастер по установке замков | мастер по замене замка | мастер по ремонту замка