Захист замка від взлому “Rostex”
Протедія “Домушнику” “Rostex”
Ті, хто постраждав від дій квартирних злодіїв, часто запитують: Який захист замку краще? Звичайно, емоційний стрес після пережитого шокує і природно, що з’являється бажання максимально захистити свій будинок. Як правило, тільки після такої неприємності люди докладно замислюються про установку надійних замків. Що таке надійний замок? У це поняття входять, на мій погляд, п’ять основних характеристик:
1. Захист від руйнування замку – броненакладка;
2. Протидія інтелектуальному способу розтину (спец. Інтсрумент, відмички) – Циліндр (він же серцевина)
3. Відмовостійкість замку (комплексний параметр: правильність установки замку, якість деталей, складання, наявність мастила ітд. Здатність працювати в несприятливих умовах ітд.)
4. Зручність у використанні (невеликий ключ, м’який хід механізму ітд.)
5. Наявність сервісу (Професіонал якому Ви довіряєте, готовий в найкоротші терміни виконати заміну, перекодування, ремонт замку).
Природно важливим параметром є вхідні двері, але про це я розповім іншим разом.
Зараз, мова піде про захист замка від злому Solid Pro + чеської фірми «Rostex». Тому, що вважаю цю модель, найнадійнішим, на сьогоднішній день протидією квартирному злодієві. На це у мене є кілька причин.
Перше, це мій багаторічний досвід ремонту дверей після злому. Особисто встановив більш чотирьох тисяч комплектів із захистом «Rostex», різних моделей, і мені не відомі випадки злому мого замку з подібним захистом. Це звичайно не панацея, але надійно, зручно і естетично.
Друге, що мені як локмастеру подобатися, це конструктивний прогрес в розвитку моделей «Rostex». Чехи неодноразово привозили в Україну свої новинки на випробування … Наші фахівці аварійного відкриття їх швидко ламали … виробники звичайно засмучувалися, але робили висновки, оперативно вносили зміни в конструкцію. Внаслідок, з’явилися моделі гідні поваги і, на мій погляд, кращий Solid Pro +.
Третє, чому я вважаю цю броненакладку на замок кращої. Це іспит на взломостойкость, проведені в Києві із застосуванням важеля інструменту. В даному відео наочно показано, як веде себе захист замку при активному впливі молотка і зубила.
Четверте, це продумана конструкція, якість виготовлення виробу. Броненаладка складається з зовнішньої штампованої пластини товщиною 12 мм., А також внутрішнього монтажної листа металу товщиною 7 мм. Кріплення складається з чотирьох гвинтів М8 і двох М6 мм. Масивні ручки посилені додатковими пружинами, що забезпечує солідне збільшення терміну служби дверної ручки.
Сам протектор приварений чотирма точками зварювання, що в свою чергу значно збільшує опірність ударному і важеля інструменту. І останнє, використання розпечених елементів збільшує час висвердлювання циліндра в рази. Все в сукупності, призвело до того, що фурнітура Rostex Solid Pro + відмінно показала себе в ході перевірки на міцність.
Отже, встановлення надійного замку в залізні двері, на цьому прикладі я покажу, що ж таке Броненакладка фірми «Rostex», модель «Solid Pro +». Як же, встановити захист на замок при цьому, не зіпсувавши зовнішній вигляд дверей.
Попередньо, оглянувши двері клієнта і не виявивши глобальних, структурних недоліків в конструкції і якості установки рами. А також, з огляду на габарити старого замку, запропонував наступний комплект:
1. Корпус замка «Guardian» 12.11;2.
2. «Αbloy» Protec
3. Броненакладка Rostex Solid Pro +
Монтаж «Rostex» Solid Pro + в залізні двері має ряд особливостей, не знаючи які, можна «наламати дров». Після демонтажу старого замку, приступив до установки нового механізму.
Корпус повинен бути встановлений паралельно зовнішньої площині двері, замку ніщо не повинно заважати працювати. Кріплення повинен бути жорстко затягнуть. Після фрезерування отворів під циліндр і ручки починається установка броненакладки на замок.Використовуючи шаблон, виробляю розмітку і сверління отворів застосовуючи фрези з побідитовими наконечниками. Далі відбувається складання комплектуючих: ручка, поворотний механізм, кріплення ітд. Після переступаю до монтажу всієї конструкції.
Останній етап, підгонка нового замка в двері, регулювання зазорів і перевірка працездатності. Основне правило: «Як м’яко замок працював в руках, також легко він повинен функціонувати при зачининих дверях після закінчення робіт». Тільки в такому випадку, замок відпрацює повністю свій ресурс (10-15 років) і забезпечить господарям максимальну безпеку.