(063) 578 20 76
Делай хорошо или вообще ничего не делай.
Замки и двери

Заміна циліндра замку


Заміна циліндра в замку, двері квартири.

Циліндровий замок складається, як правило, з трьох комплектуючих:

  • Секретний механізм – циліндр (в народі -лічінка, вставка, серцевина, серединка ітд)
  • Виконавчий механізм – корпус замку
  • Захисна фурнітура – (броненакладка, протектор, захисна чашка ітд)

Серцевину замка, її ще називають циліндром або личинкою, вставкою ітд. Правильніше називати – циліндровий механізм секретності (ЦМС) або простіше циліндр. Це, по суті, Секретна частина, яка відрізняє «свій» ключ від «чужого» і в залежності від ступеня секретності і конструктивної захищеності пручається розкриття відмичками. Циліндр дає команду виконавчому механізму – корпусу відкрити або закрити замок.

Що таке серцевина дверного замка?

Що таке серцевина замка? Чим відрізняються серцевини замків? Яку краще купити серцевину для замку? Всі ці та інші питання часто задають люди, які втратили ключі, або є підозра, що ключ від замка був у чужого, і терміново потрібно замінити серцевину в замку. Більш того, замки час від часу з різних причин виходять з ладу, на жаль, серцевина може заклинити в самий не підходящий момент, коли ти дуже поспішаєш і раптом … клац … зламався ключ у замку … або ще гірше ключ взагалі не вставляється в замок … В такому випадку, не обійтися без послуги розтин двері, а після, звичайно потрібно ремонт серцевини замка.

замінити личинку замку, ціна якої не вище двохсот гривень звичайно можна і самому, але необхідно враховувати, що неправильно підібрана і встановлена ​​серцевина в замок, може швидко вийти з ладу, що призведе до чергових витрат на ремонт замку. Крім того, заміна личинки дверного замка </ em>, вартість якого не перевищує двохсот-трьохсот гривень, абсолютно не забезпечує навіть мінімальну ступінь захищеності від зловмисника. Швидше навпаки, привертає злодія простотою доступу в приміщення. На сьогоднішній день, злодій лізе не туди, де є що брати, а в ті двері, яку легше відімкнути. І, чим краще захист серцевини від злому, тим менше бажання у злодія лізти в вашу квартиру.

Заміна циліндра замка в двері: Види механізмів

Читачеві буде корисно знати, що не у всіх моделях замків, можливо, швидко замінити серцевину. Причиною того може служити кілька факторів: Це тип замка, технічний стан, якісна установка замку в двері, а також метод кріплення серцевини в замку. Іноді, приїжджаючи до замовника для заміни звичайної серцевини, робота, яка за часом зазвичай займає 3-5 хвилин. Насправді, може зайняти набагато більше часу, наприклад через нестандартної установки замку в двері. Настійно не рекомендую, самому міняти сердечник в дверях «Мультілок» або в замках інших світових брендів. Наприклад, неправильна заміна личинки в деяких моделях «ISEO», «MOTTURA», «CISA» може привести до поломки замка з ймовірністю в 50% !!! (Дивись знімок нижче) Справа в тому, що окремі моделі даних виробників, оснащені функцією блокування на випадок знищення серцевини. Загалом, одне не спритне рух і сто баксів на вітер … Повірте, дешевше буде звернутися до майстра.

 

DIN ( Europrofile)

Самий поширені це циліндри відповідають європейському стандарту DIN (Europrofile) Циліндри стандарту Europrofile виготовляються практично по всьому світу. Вартість личинки замка в двері може починатися від 200 грн і до … 28000 грн. Чим краще якість, чим вище захисні властивості, ніж уникальнее конструкторські рішення захисту від розтину замку, тим відповідно дорожче механізм.

Хрестоподібний циліндр механізму секретності.

Так як розглянуті раніше личинки можуть встановлюватися практично в будь-який замок циліндрового типу, то хрестові циліндри підходять тільки строго для певних моделей замків одного виробника. Зокрема турецької фірми «KALE KILIT».

Подібний циліндр можливо замінити тільки в замках турецьких виробників

Заміна личинки вхідних дверей починається з того, що необхідно дізнатися, товщину дверного полотна, відстань від замку до зовнішньої і внутрішньої площини дверей. Тип захисної фурнітури або дверної ручки. Крім того, я цікавлюся у замовника про те, як би він хотів закривати замок з боку квартири, ключем або повортніком (тумблер). Останній набагато зручніше, оскільки для того, щоб замкнути замок або відкрити, не потрібно шукати ключ.

Давно помітив, що багатьом клієнтам циліндричні замки здаються однаковими. У зв’язку з тим, що принцип роботи подібних замків ідентичний. Однак, у кожного циліндра є своя специфіка. Наприклад, багато сучасних личинки не “охоче» працюють зі старими корпусами або навпаки. Причиною тому можуть бути нестандартні розміри личинок і їх компонентів. Крім того, деякі види броненакладок (захисна фурнітура на замок), розраховані на використання циліндра з подовженим ключем. Тому, заміна личинки замка в двері починається з огляду замку і необхідних вимірів. Майстру необхідно розрахувати довжину серцевини і ЇЇ симетрію, перевірити працездатність замку ітд.

Отже, які бувають серцевини замка? Перш за все, це тип:

  • Ключ-ключ. (З двох сторін приводитися в рух тільки ключем)
  • Ключ – тумблер (С внутрішньої сторони приводитися в рух тумблером-поворотник, він же вертушок)
  • Напівциліндричний, (половинка циліндра) Такі механізми використовуються в складських приміщеннях, гаражах, де немає необхідності закриватися з внутрішньої сторони.

Далі замовнику необхідно для себе з’ясувати, який ступінь захищеності необхідна в даному випадку. Якщо це гараж, сарай або комора, то, як правило, вибирають не дорогі циліндри з мінімальним рівнем захисту.

А заміна личинки вхідних дверей в квартиру або офіс вимагає абсолютно іншого – комплексного підходу. Мається на увазі: металеві двері, потужний замок, обов’язкова наявність захисної фурнітури броненакладка. І, тільки в такому випадку, є сенс придбати надійну серцевину в замок.

«Як мені замінити личинку в замку і як її підбирати»?

Для початку викручуємо центральний гвинт в корпусі, як правило, він знаходиться під засувами, витягаємо гвинт. Потім прокручуємо ключем за годинниковою стрілкою на 10 градусів. Після, витягаємо стару серцевину. У більшості випадків, нова личинка в замок вибирається за таким же розміром, що і стара. Але, при цьому, Ви повинні знати, що правильно підібрана серцевина не повинна сильно стирчати з двері зовні. А, в ідеалі, як писалося вище, повинна бути закрита бронею. Яка буває бронезащита замку дивіться тут.

Як видно на знімку, циліндр складається з двох частин – лівої і правої. Центром є отвір під кріпильний гвинт. Якщо обидві частини рівні за розміром, то циліндр симетричний, якщо немає, то відповідно ассіметрічен, відстань вимірюється в міліметрах. Наприклад, на знімку циліндр асиметричний розміром 30 / 55т. Де 30мм сторона виходить на зовнішню сторону дверей, а 55мм всередину приміщення і «Т» означає, що замок зсередини закривається тумблером.

Таким чином, вимірявши, свій старий циліндр, прийшовши в магазин, повідомляєте продавцю, що потрібен циліндр 30 / 55т. Досвідчений менеджер відразу зрозуміє, що потрібно.

Установка личинки в замок: вартість

Для початку, роздрукуємо ключі і перевіримо працездатність серцевини. Ключ повинен м’яко вставлятися в циліндр і абсолютно, плавно повертатися. Вилучатись з личинки ключ також повинен без зусиль. Іноді, буває, що нові циліндри перші два, три рази злегка підклинюють, але після таких за ціпів бути не повинно.

Далі вставляємо циліндр в замок, закручуємо кріпильний гвинт. Важливо, щоб гвинт закручується м’яко, без опору. В іншому випадку, «закусить» різьблення і почнеться «головний біль», так як викрутити буде вкрай складно і в різьблення буде порушена.

Після, обов’язково перевіряємо роботу замка при відкритих дверях! Замок повинен м’яко провертатися і не давати збоїв або за ціпів. Це важливо, оскільки від цього залежить працездатність замку в цілому і багато в чому Ваша безпека.

Якщо, читач бажає сам замінити серцевину в замку, то бажаю удачі. Але, все ж, краще довірити цю роботу фахівця, в результаті це надійніше і дешевше.

Олег Сафтюк

16.03.2020


Відео моєї роботи


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Всего отзывов: 0

Наша компанія обслуговує


Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук'янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом'янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.
Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим'я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.
Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.

Графік работи:

  • ПН-ПТ c 08:30-21:00
  • СБ-НД с 08:30-20:00
  • ВИХІДНИЙ: НЕДІЛЯ

Замовити дзвінок

*Обов'язкове поле

All copyrights reserved © 2018

установка замков киев | замена замков киев цена | ремонт замка двери