(063) 578 20 76
Делай хорошо или вообще ничего не делай.
Замки и двери

Заміна замка Mottura

Заміна замка Моттура після злому

Все нове з часом ставати старим, це стосується і дверних замків. Більшість замкових технологій, які ще п’ятнадцять років тому були передовими, сьогодні безнадійно застаріли. Проблема в тому, що більшість про це замислюються, після того як стався злам замка Заміна замка «Mottura» стало необхідністю після того, як на одному поверсі, в один день, сталося дві квартирні крадіжки.

Двері в квартири були обладнані застарілими сувальдними (сейфовими) замками. При цьому, в житло мого замовника були встановлені двері одного з провідних виробників України. Але, використовувалася застаріла ще вчора, модель замку Mottura. До якості самих дверей претензій майже немає, приємно здивувала наявність захисного кишені на замок і твердосплавних захисної пластини в чотири міліметри.

Як уже писав в інших статтях, я відмовився від використання Сувальди механізмів через їх повного старіння. Зараз зломщики можуть швидко відімкнути сейфовий замок, використовуючи само-Імпресійна відмичку, це факт. Все частіше мене запрошують замінити замок «Mottura» після крадіжки, саме сугальдного (сейфового) типу. Треба визнати, що раніше кримінальне розтин «сейфових» замків було рідкістю.

Як правильно вибрати замок Mottura

Отже, з чого почати заміну замка? Який замок вважати надійним? Надійність замку це комплекс параметрів, таких як:

  1. Захищеність від взлому відмичками
  2. Наявність захисту від грубого злому;
  3. Продуманість конструкції замка, надійність механізмів і з’єднань, якість збірки в цілому;
  4. Зручність в експлуатації;
  5. Наявність фірмового сервісу.

Іншими словами, заміна замків «Mottura» завжди починається з вибору нової моделі. При цьому, крім вище перерахованих якостей до нового замку, важливим є сумісність старої і нової моделі замків. Так як ми дуже хочемо зберегти презентабельність наших дверей.

Читачеві, вперше зіткнувся з подібною ситуацією, для якого підбір нового замка в двері є проблемою, і немає досвіду подібних робіт, наполегливо рекомендую звернутися до фахівця. Як би ви не намагалися зробити сам … все одно «наламаєте дров». Тому, що: «Безпека – ланцюг, дрібниці в ній ланки, не можна ланці не приділяти значення». Про ці дрібниці знає тільки майстер.

У даній статті, не ставиться завдання навчити чогось, це в принципі неможливо в рамках одного оповідання. Але, все-таки покажу, як я виконую подібні роботи.

У нашому випадку злодії розкрили замок «Mottura» 54797 , швидше за все сувальдний механізм за допомогою самоімпрессіі, а циліндровий “Mul-t-lock” 7×7 також був розкритий без пошкоджень. Теж саме, сталося в сусідній квартирі, з огляду на, що господарів не було вдома хвилин сорок, то з застарілими моделями зломщики впоралися оперативно.

Як ми проводимо заміну замка Mottura

Заміна замків «Mottura» завжди починається з виїзду на огляд двері і консультацію. Необхідно переконатися, що двері правильно сконструйовані і якісно встановлені, іншими словами варті того, щоб в них вкладати гроші.

Також необхідно почути вимоги замовника до нового замку. Після крадіжки, як правило, безпеку на першому місці, потім вже все інше. Але, як підказує мій досвід, безпеку це не тільки захист від посягання третіх осіб, а й важливе значення має пожежна складова, в даному контексті мається на увазі зручність в експлуатації. У разі задимлення, паніки, у людини повинна бути можливість швидко відкрити замок і залишити приміщення. Тому пропоную серцевини ключ-тумблер. Але, треба враховувати, що в будинку можуть бути маленькі діти, і є ризик, що вони закриються в квартирі. Отже, нижній механізм в такому випадку, з внутрішньої сторони має закриватися ключем. При цьому, необхідно врахувати, то що літнім людям важко потрапити ключем у замкову щілину, тому конструкція ключа повинна бути гранично простий.

Виходячи з усього вище перерахованого, слід правильно підібрати новий замок для установки в двері.

З усього запропонованого мною, замовником була обрана максимальна комплектація, в рамках певного бюджету.

Читач напевно запитає, чому саме такий комплект, чим він кращий старого замку?Відповідь проста:

 • Корпус замка «Mottura» 85796 (Італія)
 • Циліндр “Abloy” Protec2 HARD CY333 (з загартованої передньою частиною) (Фінляндія)
 • Циліндр KABA® experT pluS (Австрія)
 • Врізні броненакладки AZF (Італія)

Читач напевно запитає, чому саме такий комплект, чим він кращий старого замку?

Відповідь проста:

 1. Корпус замка «Mottura» 85796 перевірений часом, характеризується відмінною зносостійкістю, невибагливістю в експлуатації. Також обладнаний системою блокування приводу, в разі руйнування серцевини замка. Більш того, ця модель за більшістю параметрів підходить замість старого замку «Mottura» 54797.
 2. Циліндр “Abloy” Protec2 HARD CY333 – відмінна зносостійкість, перевірене часом якість. І, найголовніше – за сімнадцять років моєї практики, мною не зафіксовано випадків кримінального розтину даної моделі відмичками. При цьому, я не стверджую, що замок не розкриваємо.
 3. Циліндр KABA® experT pluS Все точно так само як і з “Abloy”, але на мою поступається “Abloy” за рівнем захисту від інтелектуального розтину. Тому використовується як додатковий секретний механізм.
 4. Врізні броненакладки «AZF». Вважаю, що «AZF» відмінна врізна броня, за умови правильної врізки в двері стає «міцним горішком» для злодія на шляху знищення серцевини замка.

Етапи установки нового замка

Перший етап роботи – демонтаж старого замку і фурнітури, тут в принципі ні чого складного.

Далі установка нового замку «Mottura» і підключення системи «Краб». Від того наскільки професійно буде виконаний цей етап роботи, буде залежати успіх всього заходу.

Установка замка «Mottura» повинна бути виконана таким чином, щоб корпус нового замка був паралельний площині двері, система «краб» підключена так, щоб не заважати роботі замку. Іншими словами, як замок м’яко працював в руках, також він повинен функціонувати після установки в двері. В іншому випадку замок «Mottura» швидко вийде з ладу.

Третім етапом є врізка броненакладки на замок . Від того, як правильно встановлений захист на замок «Mottura», буде залежати захищеність серцевини замка, а в цілому і безпеку квартири від злому. Броненакладка – найважливіша ланка в обороні вашого будинку! Але, броненакладки бувають різні: врізні, накладні, втоплені і встановити захист на замок можна по різному, від цих нюансів залежить успіх всього заходу.

З моєї точки зору, правильно встановлена ​​врізна захист є найкращим рішенням.

Як видно на знімку, броненакладка на замок «Mottura», врізана через панель МДФ, зовнішній лист металу – 1.5 мм, а також довелося подолати твердосплавну пластину 4 мм. Броненакладка повинна бути щільно притиснута до корпусу замку. Зазор між бронею і листом зовнішнього металу не повинен бути більше одного міліметра.

Далі заміна личинки замка. Від того, наскільки правильно підібраний розмір циліндра, багато в чому залежить не тільки захист замку «Mottura» від злому, але і зручність у використанні. Після установки серцевини в замок, при повороті ключа, не повинно бути ніяких затираний і підклинювання! В іншому випадку, послуга з ремонту замку «Mottura» стане необхідністю найближчим часом.

Заміна дверних ручок не така вже й проста задача, як здається, на перший погляд. Для того, щоб ручка прослужила довго її потрібно правильно закріпити і відрегулювати. Перевірити якість установки дверних ручок дуже просто- вони не повинні бовтатися і при натисканні чітко і швидко повертатися у вихідне положення. На дверні ручки даю гарантію три роки, навіть на те, що вони не розхитаються.

Останній етап – регулювання роботи замку. Механізми повинні м’яко працювати як при відкритих дверях, також і при закритому положенні двері. Двері в закритому положенні не повинна бовтатися і пропускати протяг.

Закінчення роботи – роздрук ключів і передача клієнту. Демонстрація роботи, консультація, заповнення документів.

На всі комплектуючі виписується гарантійний талон терміном на три роки.

Вартість даної роботи 7600 грн.

Загальна вартість замовлення 24700 грн.

Олег Сафтюк  9.01.2019

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Наша компанія обслуговує


Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук'янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом'янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.
Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим'я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.
Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.

Графік работи:

 • ПН-ПТ c 08:30-21:00
 • СБ-НД с 08:30-20:00
 • ВИХІДНИЙ: НЕДІЛЯ

Замовити дзвінок

*Обов'язкове поле

All copyrights reserved © 2018

установка замков Киев | замена замка Киев | ремонт замка Киев