(063) 578 20 76
Делай хорошо или вообще ничего не делай.
Замки и двери

Ремонт дверей після аварійного відкриття

Злодійські методи відкриття дверей і замків

На жаль, у зв’язку з почастішанням випадків квартирних крадіжок, все більше людей звертаються з проханням провести ремонт після злому. Крім того, не завжди силове відкриття дверей проводиться зловмисниками – власники інколи вимушені самі ламати власні двері, коли втрачено ключ або зламаний замок. В результаті проникнення, може бути пошкоджено загальне дверне полотно, зовнішня оббивка, металеві конструкції і замкові зони. Якщо двері розкривав фахівець, клопоту з відновлення буде менше, оскільки в цьому випадку пошкодженими виявляються тільки замки, в окремих випадках – область

Реставрація дверей після злому повністю залежить від стану двері і методу відкриття, який застосовувався зловмисником або власником квартири. Після злому двері грабіжниками, власникам квартир деколи доводиться замовляти ремонт дверей після злому в спеціальних цехах, де реставрують дверні полотна. Якщо працював професіонал, пошкодження будуть мінімальні – потрібно тільки заміна замків після злому.

Відновлення двері після злому: особливості роботи

Кожен ремонт дверей після відкриття проводиться індивідуально, оскільки пошкодження можуть бути різними. В першу чергу, проводиться аналіз вразливих місць вхідних дверей, продумуються можливості для усунення пошкоджень і восстанавленія дверного полотна. У 98% випадків проводиться заміна або ремонт замків після злому. У більшості ситуацій, алгоритм роботи по ремонту дверей стандартний:

  • Усуваються всі деформовані конструкції і елементи, які неможливо відновити: зовнішня обробка дверей (оббивка), погнутий або розірваний метал. Після цього в області замка видаляються всі елементи і уламки конструкції.
  • Ремонт металевих дверей після відкриття передбачає вирівнювання дверного полотна на спеціальному верстаті. Потім готується «ложе» для нового замку, який буде функціонувати в подальшому – при цьому, необхідно врахувати метод злому, щоб виключити ймовірність повторного вторгнення на приватну територію.
  • Проводиться повна заміна замка з подальшим закріпленням в обраній зоні двері. Зазвичай для цього застосовується товстий кут з твердого металу. Такий нехитрий спосіб установки «замкових кишень» зарекомендував себе як дієвий метод захисту від несанкціонованого проникнення на територію. Більшість фахівців стверджують, що подібний прийом дозволяє знизити показник статистики вдало проведених зломів на 65%.
  • Після установки замку, необхідно відновити цілісність пошкодженого дверного полотна. Якщо потрібен ремонт вхідних металевих дверей після відкриття двері, то відповідно до її розмірами вирізається нове полотно з металу і приварюється на пошкоджену ділянку. Крім того, істотно збільшується рівень безпеки замкової області завдяки додатковому металевому зміцненню.

У процесі ремонту, наварюється на цілісне полотно додаткова сталева пластина товщиною 5 мм, яка повністю прикриває зону замку. Завдяки цьому, грабіжникам доведеться подолати 10 мм стали на шляху до серцевини замка, що істотно ускладнить йому завдання. Завершальним етапом ремонту виступає повне відновлення дверний оббивки, якщо вона була пошкоджена. Основною метою всіх ремонтних робіт є ремонт замків після відкриття або їх заміна.

Основні види злому

З приводу відкриття сталевих і дерев’яних дверей, можу сказати одне – способи проникнення зловмисників на приватну територію не сильно різняться між собою. Практично всіх неприємних пригод можна уникнути, встановивши якісний замок і додатковий захист до нього. Як показує практика, основними методами відкриття є такі:

  • Злом верхнього замку за допомогою спеціального інструменту «свертишем». На жаль, навіть сучасні сувальдні (або сейфові) замки не є 100% -й гарантією захисту від стороннього доступу. Як правило, зловмисники розкривають їх протягом 5 хвилин. Близько 10 хвилин їм буде потрібно, щоб винести з квартири всі цінні речі і втекти. Ремонт проводився за допомогою установки замку із захисною фурнітурою.
  • Класичний вид замків, який встановлений в 70% сучасних квартир, зламуються зловмисниками протягом 2-3 хвилин. Це пристрій, який активується при опусканні ручки дверей вниз після відкриття ключем. Оскільки злом проводиться дуже швидко, у грабіжників залишається достатньо часу, щоб обшукати житло і вкрасти все речі, що представляють матеріальну цінність – аж до продуктів з холодильника. Такі двері відкриваються безшумно.

Якщо вам необхідно полагодити замок після злому, звертайтеся по вказаному телефону – виконаю ремонтні роботи всіх видів за доступними цінами.

 

Тема: Проникнення зі зломом двері, способи протидії.

Приклад 1:
Метод відкриття – руйнівний.
Спосіб -розрізання і відгин зовнішнього листа металу двері з метою знищення кріплення замку «Gerda».
Результат: Проникнення не вдалося.
причини:
Даний спосіб займає багато часу і сил.
Чи не вдалося видавити накладної замок (кріплення: болт-гайка М6 4 шт.)
Чи не вдалося знищити кріплення замку (для цього і розрізали полотно двері)
Заклинило двері.
Налякали сусіди.

протидія:

Збільшення товщини металу двері в районі замку до 4-5мм.
Установка твердосплавних пластин безпосередньо на корпус замку.
Збільшення товщини металу внутрішнього листа в районі замку, з метою посилення жорсткості посадкового місця.
Використання кріплення болт-гайка діаметром не менше 6-ти мм. (Для накладних замків)
Діаметр ключового отвору (замок «Gerda titan zx») не більше 12мм.
Обов’язкова наявність торцевої захисту.

P.S. Відразу зазначу, що на момент зйомки замок був вже демонтований, в результаті на знімку кріплення відсутній.

висновок:

Конструктивна помилка багатьох виробників металевих дверей: Відсутність захисту від розрізання, яким є збільшення товщини зовнішнього листа металу в районі корпусу замку до 4-5мм.

Врізні замки повинні бути встановлені в захисній кишені.

Спочатку правильний вибір замка і якісна установка механізму в двері, значно ускладнить роботу хакерам.

Захист квартири від крадіжки, злому замків це сукупність факторів:
1.Прочний, грамотно сконструйовані і правильно встановлені двері.
2.Профессіонально підібрані і якісно врізані замки.
3.Обязательное використання захисної фурнітури.
4. Наявність сигналізації.
5. Наявність собаки в будинку.
6.Бдітельность сусідів, консьєржа.
7.Ваша власна обачність ..

Установка броненакладки на замок.

Захист замку броненакладкой є основною перешкодою для ведмежатника намагається розкрити замок. Від того наскільки правильно буде встановлена захисна фурнітура, безпосередньо залежить час витрачений на злом замку.

У більшості випадків якісно встановлений і надійно захищений сучасний замок взагалі відбиває будь-яке бажання лізти в чужу квартиру.

Деякі недобросовісні виробники дверей, використовують накладні броненакладки встановлені на плиту МДФ або дерев’яну фільонку. До чого це призводить дивіться і читайте нижче:

 

І так, перед нами металеві двері, обшита з двох сторін МДФ накладками з двома різнотипними замками.

Верхній “Ельбор”, нижній під серцевину і оригінальною мультилоковскою бронею “SL 3” встановленою поверх МДФ.

Взагалі то сама по собі броненакладка SL 3 і не погана, так як звичайним свердлом не свердлити і стягується двома 8-ми мм. гвинтами. Але справа ще в тому, що встановлювати її можна тільки на металеву поверхню з товщиною металу не менше 2 мм. А краще для безпеки того ж клієнта запропонувати нехай дорожчу, але врізну броню.

В результаті зломщик проколупав м’яку накладку, дістався до гвинтів, перекусив їх, відірвав броню і зламав циліндр.

Замок розкритий приблизно за 3-5 хв.

Як з’ясувалося пізніше під накладкою МДФ практично не було металу, а точніше лист жерсті товщиною 0,8 мм. (Хоча клієнт замовляв метал товщиною 2 мм.!)

В районі нижнього замку залізом і не “пахло”, що знову ж таки на совісті виробника дверей. Верхній “Ельбор” без праці відкрили відмичками.

Висновок:

Броненакладку не можна встановлювати на м’яку поверхню.

Грамотно підбирайте замки.

Замовляючи нові двері обговорюйте конструкцію в договорі.

Ретельно перевіряйте якість виконаних робіт.

 

Наочний приклад того, як з моєї точки зору необхідно правильно встановлювати броненакладку на металеві двері обшиту деревом.

Не дивлячись на те, що вартість такої роботи значно вище, я не ризикую встановлювати своїм клієнтам накладну захисну фурнітуру на дерев’яну поверхню, так як це суттєво спрощує роботу хакерам.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 3.00 из 5)
Loading...

Наша компанія обслуговує


Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук'янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом'янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.
Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим'я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.
Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.

Графік работи:

  • ПН-ПТ c 08:30-21:00
  • СБ-НД с 08:30-20:00
  • ВИХІДНИЙ: НЕДІЛЯ

Замовити дзвінок

*Обов'язкове поле

All copyrights reserved © 2018

установка дверных замков | замена дверного замка |